MEDICAL CARE

Sağlık sektörü için özellikle 2 farklı ürünümüzü öneriyoruz ; Suwide Healty Care SR ve Suwide Tedlar . Suwide Healty Care SR ( SR- leke korumalı) Bn International tarafından geliştirilen sağlık sektörü için ( hastaneler, hemşire odaları,özel kilinikler,labaratuarlar,ameliyathaneler vs) ideal bir üründür. Lekeye karşı dayanıklı üst kaplaması sayesesinde vinil yüzey lekeyi içine almaz ve temizlikte birçok farklı deterjan ve temizleyici kullanmaya olanak tanır.Bahsedilen özel yüzeyi sayesinde darbe ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı olduğu için yoğun trafiğin olduğu alanlarda kullanmak için uygun bir üründür.

FUSION & SUWIDE

Darbeye karşı daha dayanıklı kaplamalar tercih eden kullanıcılarımız için dokuma arkalıklı (tekstil veya non-woven) Fusion&Suwide serileri ön plana çıkmaktadır. 350-450 gr/m2 ağırlığındaki seriler otel ve hastane gibi yoğun trafiğin hakim olduğu projelerde kullanılmaktadır. Tekstil veya non-woven arkalıklı ürünler oldukları için kağıt tabanlı ürünlere göre darbe dayanımları yüksektir. Ayrıca güçlü üst yüzel kaplamaları sayesinde çizilmeye karşı da çok iyi performans gösterirler.Bio Pruf kaplama özelliğine sahip seriler anti-mikrobiyal ve anti-mantar korumaları sebebiyle sağlık sektöründe kullanılmaya çok uygundur. Özellikle Fusion serisi ürünler tasarım ve renkleriyle otel projelerinde bir adım daha öne çıkmaktadır.

PURE

Çevre dostu olan Pure %100 non-woven olarak yaklaşık 180 gr / m2 ağırlığında üretilmektedir. Pure koleksiyonunda kullanılan renkler ve büyük klasik desenler sayesinde koleksiyon hem ofis , otel projelerinde hem de ev projelerinde rağbet görmektedir.

DRAFORD & ORIGINALS

Modern dizaynlar ve modaya uygun renklerden oluşan Durafort&Orginals serisi 300-390 gr/m2 ağırlığında üretilmektedir.Çizilmeye karşı dayanıklı kağıt tabanlı vinil duvar kaplamalarından oluşan seri, hastane ,otel ve ofis projelerinde sıklıkla tercih edilmektedir.